Svatební šaty 2018

5. 7. 2018

Šaty v boho stylu

Boho styl je velkým módním hitem už několik sezón. U svatebních šatů se ale projevil teprve tento rok. Jednoduché a splývavé šaty z jemných materiálů podtrhnou něžný vzhled romanticky založené duše. Skvěle se hodí pro venkovní svatby a také obřady na pláži.

Plášť

Tento trend je naprosto ideální pro podzimní a zimní svatby. Plášť, který je ušitý ve stejném stylu jako svatební róba, si jen jednoduše přehodíte přes ramena. Na jaře a v létě vám bude stačit lehký přehoz, v zimních dnech využijete ten z teplejší a těžší látky, který vás i příjemně zahřeje.

Mašle

Oblíbeným trendem nejen u svatebních šatů je velká mašle. Módní návrháři ji umisťují většinou na záda, výjimkou ale není ani pas, ramena nebo dekolt. Kromě šatů si výrazných mašlí můžete všimnout i na kyticích, při dekorování židlí a svatebních tabulí.

Krajky a nápadné zdobení

V roce 2018 frčí kamínky, perličky, krajky a další výrazné aplikace, které svatební šaty oživí. Nejnápadnější zdobení se většinou objevuje na vrchní části šatů a je doplněné splývavou nebo naopak krásně nadýchanou a načechranou sukní. Stejné prvky pak můžete použít i na kytici nebo čelence.

Odhalená ramena a dlouhé rukávy

Šaty s dlouhým rukávem, které však zároveň rafinovaně odhalují ramena, jsou jako dělané pro milovnice originality a extravagance. K vidění jsou rukávy úzké, balónové, zvonové i krajkové. Záleží jen na vás, jakým dáte přednost.

Rovný střih

Letošní sezóna nahrává útlým nevěstám. Velký hitem jsou totiž úzké rovně střižené šaty, které nejlépe vyniknou na velmi štíhlé postavě.

Svatební šaty 2019: malá ochutnávka

Budete se vdávat příští rok a chcete se obléct podle aktuálního módního diktátu? Bridal Fashion Week v New Yorku dal jasně najevo, jaké střihy a ozdoby budou v roce 2019 in. Těšit se můžete hlavně na sukně, které budou zajímavě překrývat spodní vrstvu šatů, výrazné 3D květy, hluboké výstřihy, kaskádové sukně, korzetové krajkové topy, ale také třpytky a lesklé materiály.